amerika gazete haberleri haberler
Amerika TarihiGüncel HaberlerHaberler

Amerika Haberleri! ABD Haber Sitesi! Amerika’ya dair güncel son dakika haberler!

Amerika Haberleri en son haberler, hava durumu, eğlence, politika ve daha fazlası hakkında en güncel haberleri ve bilgileri sunar. ABD Haber Sitesi, Washington, iş dünyası, spor, filmler, seyahat, kitaplar, işler, eğitim, emlak, arabalar ve daha fazlası hakkında son dakika haberleri, multimedya, incelemeler ve görüşler sağlar.

ABD siyaseti, eğlencesi, stili, dünya haberleri, teknolojisi ve komedisi ile ilgili haberlerin, blogların ve orijinal içeriğin adresi. En son güncel haberler, ABD, Dünya, Eğlence, Sağlık, İş, Teknoloji, Politika ve Spor hakkında son dakika haberleri ve videolar sağlar. Ödüllü gazetecilik, fotoğraflar, videolar ve VR aracılığıyla güncel yerel ve ulusal haberler, spor, eğlence, finans, teknoloji ve daha fazlasını sunar. Capitol Hill siyasetini, başkanlık kampanyasını ve Washington lobicilik ve savunuculuğunu girişim, tarz ve etki ile kapsama misyonuyla kuruldu. Kongre, Beyaz Saray, kampanyalar, lobiciler ve sorunlar hakkında siyasi haberler.

Videolar ve fotoğraflarla son dakika haberlerini ve derinlemesine haber alın. Ulusal ve dünya çapında son dakika haberleri sunuyor. Ayrıca iş, siyaset, sağlık, bilim, teknoloji, müzik, sanat ve kültürden en çok okunan haberler. Kaliforniyalılar için kesin haber kaynağı, ulusal haber diyaloğunun önemli bir parçası ve Los Angeles’ın tüm dünyadaki sesi olmaya çalışıyor. New York hakkındaki haberler, spor, iş, eğlence, fikir, emlak, kültür, moda ve daha fazlası için kaynağınızdır. 75 yılı aşkın süredir önde gelen küresel haber ve bilgi kaynağıdır. Son dakika haberleri, videolar ve dünya haberleri, iş dünyası, siyaset, sağlık ve popüler kültürle ilgili en son haberler için NBCNews.com’a gidin. Andrew Breitbart tarafından kurulan muhafazakar bir haber ve fikir sitesidir. Breitbart Haber Ağı, en iyi haber ve analiz kaynaklarına sürekli olarak güncellenen manşetleri sunan, sendikal bir haber ve fikir sitesidir.

Amerika Haberleri

AMERİKA HABERLERİ NEDİR?

1987’den beri Maryland Üniversitesi Gazetecilik Koleji tarafından yayınlanan dergi, doğru şeyleri savundu: etik gazetecilik ve haberin önceliği. Ve AJR, medya konsolidasyonu, grup sahipliği, medyadaki İnternet kaynaklı değişiklikler ve haber odalarındaki sözde modern yönetim kaygısı gibi konularda bir şehir editörü gibi kemiriyor. AJR genellikle hızlı sularda yüzer. Ocak-Şubat sayısında “Kayıp Cennet mi?” kapakta ve soru işareti belirsizliği ifade etse de, makale Los Angeles Times’daki etik, gazetecilik ve ticari belirsizlikleri cesurca ele aldı. Herkes, dolar ve güneş ışığı ile donatılmış mükemmel gazetenin, son yıllarda diğer birçok gazete gibi nasıl alçakgönüllü hale geldiğini bilmek istiyor. Muhabir çok çalıştı ama cevaplanandan daha fazla soru soruldu. Eksikler, iyi muhabirlerin ve editörlerin Amerikan gazeteciliğine dair genellikle sahip oldukları bakış açısı hakkında çok şey anlatıyor ve onu perspektifin kaybolma noktasına kadar romantikleştiriyor. LA Times perspektifinde kaynağından endişe etmeden para harcayan bir gazetenin mitolojisinde her zaman kaybolmuştur. Muhabir Otis Chandler’ı asla perspektiften göremezdi. Chandler, LA Times’ı büyüklüğe iten ve çeken harika bir adamdır – ancak tanıklık edeceği gibi tek başına çalışmadı. Chandler haber odasına ilham verdi ama aynı zamanda juggernaut’unu donatacak iyi işletme yöneticileri seçti, AJR’de göz ardı edilen insanlar mevcut bir kötü adam arıyor. Ancak makalenin büyük kusuru…

Amerikan medyasının temel unsurlarından biri ve dünya çapında milyonlarca okuyucuya yüksek kaliteli gazetecilik getiriyor. Newsweek, uluslararası meseleler, teknoloji, iş dünyası, kültür ve siyaset hakkında derinlemesine analizler, haberler ve görüşler sağlar. Chicago’daki son dakika haberleri, spor, iş, eğlence, hava durumu ve trafik için kaynağınızdır. Gazetecilik ve inovasyonda endüstri lideri olarak kabul edilen Chicago Tribune Media Group, çok ürünlü, çok kanallı bir haber ve bilgi lideri haline geldi.

EN SON ABD HABERLERİ

En son ABD haberlerini, yerel New York haberlerini, spor haberlerini, eğlence haberlerini, ünlü dedikodularını, otomobilleri, videoları ve fotoğrafları amerikagazetesi.com’da bulun. Boston’ın en son dakika haberleri, spor skorları, trafik güncellemeleri, hava durumu, kültür, etkinlikler ve daha fazlası için kaynağı. Kuzeybatı’nın kapsamlı haber kaynağı olan Seattle Times, Seattle ve Kuzeybatı Pasifik için yerel haberler, spor, iş, siyaset, eğlence, seyahat, restoranlar ve görüşler sağlar. Silikon Vadisi, San Francisco Körfez Bölgesi ve ötesi için son dakika haberleri, yerel haberler, spor, iş, eğlence, yaşam tarzı ve fikirlerin önde gelen kaynağıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat izmir dijital ajans dijital pazarlama