amerika gazete haberleri haberler
Yaşam

CoinGecko’da En Çok Aranan 5 Altcoin-16 Ocak 2022

CoinGecko verilerine göre 16 Ocak 2022 tarihinde en çok aranan 5 token sırasıyla Router Protocol (ROUTE), Fantom (FTM), Moonbeam (GLMR), Baby Doge Coin (BABYDOGE) ve LooksRare (LOOKS) oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto varlık piyasasında yaşanan hareketlilikle beraber en çok aranan 5 token şu şekilde:

  • Router Protocol (ROUTE)
  • Fantom (FTM)
  • Moonbeam (GLMR)
  • Baby Doge Coin (BABYDOGE)
  • LooksRare (LOOKS)

Router Protocol (ROUTE): Yönlendirici Protokolü, zincirler arası bir likidite toplayıcı yönetim tokenidir. Yönlendirici Protokolü, zincirler arası likidite devrimini ateşlemek için birden fazla blok zincirini ekosistemde bir araya getirmek için çalışıyor. CoinGecko verilerine göre Router Protocol son 24 saat içerisinde %82.1 oranında yükselişe geçti. 8,32 dolardan işlem gören Router Protocol, en çok arananlar arasında ilk sırada yer aldı.

Fantom (FTM): Fantom, kendi geliştirdiği konsensüs algoritmasını kullanan, geliştiricilere merkeziyetsiz finans (DeFi) hizmetleri sunan yönlendirilmiş döngüsel olmayan diyagram (DAG) akıllı sözleşme platformudur. CoinGecko verilerine göre Fantom son 24 saat içerisinde %14.4 oranında yükselişe geçti. 3,29 dolardan işlem gören Fantom, en çok arananlar arasında yer aldı.

Moonbeam (GLMR): Merkezi olmayan uygulamalar oluşturmak için Ethereum uyumlu bir ortam sağlayan akıllı bir sözleşme platformu olan Moonbeam’i oluşturuldu. Moonbeam, iki veya daha fazla zincirde var olan bu yeni tür varlıklara ve kullanıcılara hizmet etmek için tasarlanmıştır. Moonbeam, sorunsuz Ethereum uyumluluğu ve birlikte çalışabilirlik sunan Polkadot tabanlı akıllı sözleşme özellikli bir projedir. CoinGecko verilerine göre Moonbeam son 24 saat içerisinde %12.4 oranında düşüşe geçti. 11,93 dolardan işlem gören Moonbeam, en çok arananlar arasında yer aldı.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat izmir dijital ajans dijital pazarlama