amerika gazete haberleri haberler
Sosyal Medya

İnstagram ebeveyn kontrolü nedir ve nasıl yapılır?

Birçok ebeveyn ve velinin, gençlerinin internette neler yaptıkları hakkında düşündüklerini biliyoruz ve Instagram’ın onların bağlantı kurabilecekleri ve paylaşabilecekleri olumlu bir yer olmasını sağlamak için büyük bir sorumluluk hissediyoruz. Bu nedenle , Instagram kullanan gençleri olan ebeveynler için yeni bir kaynak olan Ebeveyn Rehberi’ni oluşturduk .

Her zaman Instagram’daki topluluğun destekleyici ve güvenli olmasını sağlamaya odaklandık ve ürünlerimizi kullanan kişilere proaktif bir şekilde özen gösterecek araçlar geliştirdik. Yorum kontrolleri, istenmeyen etkileşimleri bildirme yeteneği ve son zamanlarda uygulamada zamanı yönetmenize yardımcı olacak bir dizi özellik gibi araçların tümü, insanların Instagram deneyiminin olumlu, güvenli ve kasıtlı olmasını sağlamaya yardımcı olmak için geliştirildi.

Gelen Bir Veli Kılavuzu, üç şeye odaklanıyoruz: Instagram’da gizliliğin, etkileşimlerin ve zamanın nasıl yönetileceği. Uygulamamızın temellerini ve araçlarımızın bir açıklamasını ve ayrıca ebeveynlerin ve velilerin gençleriyle Instagram hakkında nasıl açık bir konuşma yapabileceklerine dair bir tartışma kılavuzunu ekledik. Tartışma soruları, eğitim ve sosyal medya uzmanı Ana Homayoun, MA, PPS ile işbirliği içinde geliştirildi ve ebeveynlerin ve velilerin gençlerin Instagram’ı nasıl kullandığı hakkında daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olmak ve uygulamayı olumlu bir şekilde kullanmalarını sağlamak için tasarlandı. . National PTA, Scholastic, ConnectSafely, National Alliance for Mental Illness (NAMI), National Eating Disorder Association (NEDA), GLSEN, Yale Center for Emotional Intelligence, PFLAG, Boys & Amerika Kız Kulüpleri, ABD Kız İzciler,

Instagram’da çalışıyorum ve aynı zamanda bir ebeveynim. Her gün ofise getirdiğim lens bu, tıpkı burada çalışan diğer birçok ebeveyn gibi. Sosyal medya ortamının değişmeye devam edeceğini biliyoruz ve ebeveynlerin ve gençlerinin kendileri için doğru olan seçimleri yapmak için ihtiyaç duydukları araçlara sahip olmalarını sağlamak için her adımda burada olmaya kararlıyız.

Marne Levine
Operasyon Direktörü

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat izmir dijital ajans dijital pazarlama