amerika gazete haberleri haberler
Haberler

POPÜLER TOPLU E-POSTA SERVİSİ GRAPHİCMAİL TÜRKİYE’DE!


Dünyanın en çok kullanılan toplu e-posta servisi olan GraphicMailISection işbirliğiyle nihayet Türkiye pazarına da girdi.

22 ülkede, 150.000’den fazla şirkete, 10 ayrı dilde hizmet veren GraphicMail;  Türkçe yönetim paneli, Türkçe canlı destek ve  yüzlerce Türkçeleştirilmiş temayla Türkiye pazarına hayli iddialı bir giriş yaptı.

İzinli pazarlamanın gerektirdiği gelişmiş teknik altyapısını, uygun fiyat avantajıyla birleştirerek dünyanın en çok tercih edilen toplu e-posta servislerinden biri haline gelen GraphicMail, rekabetçi fiyat politakasını Türkiye pazarında da devam ettiriyor.

GraphicMail’in dünyanın lider toplu e-posta servisi olduğunu belirten ISection Genel Müdürü Kurtcebe Kirecci, “GraphicMail’in ana amacı en iyi hizmeti, en uygun fiyatlarla sağlamak. İzinli pazarlamanın tüm kurallarına uyan bu başarılı altyapı, istenmeyen gönderi (Spam) risklerinizi ortadan kaldırıyor. Hukuki anlamda sizi koruyacak bu çok özellikli toplu e-posta gönderimi (Bulk Mail) sistemine üye olarak ücretsiz e-posta şablonu, ücretsiz destek ve ücretsiz toplu e-posta hizmetlerinden faydalanabiliyorsunuz” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat izmir dijital ajans dijital pazarlama